Pomysły, energia i współpraca – ruszyły przygotowania do Festynu Organizacji Pozarządowych!
Dobra energia, mnóstwo pomysłów i chęć wspólnego działania! Tak można podsumować Kawiarenkę Obywatelską, która odbyła się 23 czerwca i zgromadziła przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby zainteresowane współtworzeniem tegorocznego Festynu Organizacji Pozarządowych.
Dziękujemy wszystkim za […]






